Mida toob Just Filmi seitsmes päev? Korralikku briti huumorit!

FOTO: Just Film

“Dusty ja mina” on korralikust briti huumorist pungil linateos. 1977. aasta Yorkshire, Inglismaa. Dusty, õige nimega Derek (Luke Newberry), on just lõpetanud kooli ning ees on ootamas seiklusi täis suvi.

Ontliku õpilasena vaatab noormees iga päev kalendrisse, et näha, mitu päeva on eksamitulemusteni veel jäänud. Sellist suhtumist ei mõista aga poisi perekond, kes sooviks näha teda tegemas midagi kasulikumat või põnevamat.

Nii siis lasebki Dusty end vedada kõikvõimalikesse paikadesse ja situatsioonidesse. Ühe taolise olukorra käigus tutvub ta juhuslikult koer Slapperiga, kelles ta kohe uue sõbra ära tunneb. Pärast põgusat läbirääkimist koera õige omanikuga ongi Slapper Dusty oma. Aga koer ei ole ainus, kellega noormees sel õhtul tutvub.

Slapper on silma jäänud ka äärmiselt peenele ja ilusale tüdrukule Chrissie’le (Genevieve Gaunt), kes soovib samut koeraga aega veeta. Nii on Dusty kohanud ka oma esimest armastust. Koos käiakse koeraga jalutamas ja aega veetmas ning koos avastatakse ka Slapperi meeletu jooksutalent. Suvi on tõesti hästi alanud.

Paraku jääb koera võimekus silma ka koerte võidujooksuga tegelevatele sulidele, kes peavad Slapperi meetodeid valimata enda valdusse saama. Hästi alanud suvi teeb korraliku kannapöörde. Õnneks susiseb nutikatel noortel peas hullumeelne plaan, kuidas olukorrast välja tulla ning sulidele nende endi rohtu maitsta anda. Ainuke küsimus on, kuidas see kõik teoks teha.

 

PILETID SIIT

 

 
Tagasi üles