Aeg on otsida kleidid ja lipsud kapist välja, sest juba homme toimub PÖFFi auhinnatseremoonia Trad.Attack!, Erki Pärnoja ning Jaak Prints lubasid ka tulla ja elamustega kostitada

Trad.Attack!

FOTO: deltabridges.com

Tule veeda laupäeva õhtu ühes tuntud ja tundmatute filmisõprade, rahvusvaheliselt tunnustatud filmitegijate ning muidu kultuurilemburitega, et panna pidulikult punkt tänavusele PÖFFile. 

Lõpugala kõige olulisemaks eesmärgiks on pärjata parimaid ja osavaimaid režissööre ning näitlejad, kes kustumatuid PÖFFielamusi kinoekraanile tõid. Pidu algab Nordea Kontserdimajas kell 19.00, kuid kohale tasub tulla paraja varuga, sest teel garderoobist saalini saab tunda end ka ise suure väljamaise staarina, keda keskendunud fotograafid välgusähvatuste saatel pildistavad. Selleks hetkeks on PÖFFi austatud žürii oma otsused langetanud ning järgneb auhindade jagamine.

Ei, see ei ole niisama kaasaplaksutamise gala. Tseremooniat juhib Jaak Prints, kelle lavastust ühtlasi ka õhtu jooksul näha saab. Lisaks mängivad emotsioonikeeltega Trad.Attack! ning Erki Pärnoja.

AUHINNATSEREMOONIA PILETID LEIAD SIIT

FOTO: A. Sooaru

 

 
    Tagasi üles