Parem sarja esilinastus kinos, kui järjekordne Netflix ja tšill kodus

Kaader filmist "Kõnekeskus"

FOTO: pöff.ee

TV Beats programm toob kinoekraanidele terve hulga värskelt valminud telesarjade esilinastusi, mis annavad võimaluse leida oma uued lemmikud ja saada osa täiesti omamoodi koos vaatamise elamusest.

 

Tänaseks võib julgelt öelda, et telesarjade troonide heitlus filmidega on pinevam, kui eales varem. Sarjad on saanud teemaks sõna otseses mõttes, ületades mööda oma süžeekäike uudistekünnist ning profileerides seltskondlikel koosviibimistel inimesi nende eelistuste järgi.

TV Beatsi hoolega kokku pandud valimik on ilmekas näide sarjade võidukäigust publiku südametes ja tehnilises tasemes. Siiras rõõm on täheldada, et see haare ulatub ka kohaliku telemaastikuni, kus on valminud kaks PÖFFi programmis esilinastuvat sarja. Heidame pilgu peale ja teeme tutvust, mida siis ka pakutakse!

Reetur

Maailmaesilinastus

E, 25. november kell 19:00 Kino Artis, Saal 1, Tallinn

Kuueosalise spioonipõneviku tegevus toimub 2000. aastate algul, mil Eesti on liitumas NATO ja Euroopa Liiduga ning muutub Vene luure jaoks ülioluliseks sihtmärgiks. Kasuahnus ja tunnustusvajadus kannustavad sarja peategelase Alfredi koostööle Vene luurega, millest saab alguse närvesööv kassi-hiire mäng sihikindla noore vastuluuraja Markoga.

FOTO: pöff.ee

Pimestatud

E, 25. november kell 21:00 Coca-Cola Plaza, Saal 9, Tallinn

Haaravate ja keerukate tegelastega põnevik finantsmaailmast. Noorel finantsajakirjanikul Bea Farkasel on salasuhe panga direktori Peder Roothiga. Bea teab, et see on ebaprofessionaalne. Tema töö on hoopiski Pederi-sarnaseid inimesi uurida, kuid ta on armunud ja ei suuda end sundida suhet lõpetama. Ühel päeval saab aga Bea anonüümse vihje, et Peder varjab midagi.

FOTO: pöff.ee

Euroopa linnulennult

E, 25. november kell 17:00 Kino Artis, Saal 2, Tallinn

Sari, mis lendab üle Saksamaa, Itaalia, Hollandi, Poola, Hispaania ja Ühendkuningriikide, et tuua vaatajani Euroopa parimad kultuurimälestised ja kaunimad geograafilised paigad ennenägematu nurga alt. Kõrgustest filmitud ja stoppkaadritest kokku pandud rabavad videod võimaldavad vaid mõne sekundiga näha aastaaegade vaheldumist, tulbipõldude maagilist õidepuhkemist Hollandis ja koskede jäätumist Dolomiitides.

FOTO: pöff.ee

Kõnekeskus

Maailmaesilinastus

T, 26. november kell 18:30 Coca-Cola Plaza, Saal 2, Tallinn

Tavaline päev erootikaliini keskuses, seni, kuni sealsed töötajad saavad kummalise kõne. Teisel pool liini tulevad hääled teatavad, et kõnekeskuses on pomm ja kõik sinna jäänud on nüüd pantvangid. Terroristid nimetavad end Emmeks ja Issiks. Nad alustavad pantvangidega kummalist mängu, jagades neile enam kui kentsakaid käske. Selgub, et nad jälgivad kontorisse jäänud inimesi ning on valmistanud nende jaoks ette keerulise psühholoogilise ja füüsilise tuleproovi.

FOTO: pöff.ee

Voog

T, 26. november kell 20:15 Apollo Kino Solaris, Saal 3, Tallinn

Lähitulevikus Londonis toimuva tegevuse keskmes on mees, kes arendas kõikjal laialt kasutatava programmi nimega Voog. Peaaegu kõigi inimeste ajudesse istutatud tehnikaime võimaldab edastada hetkega kasutaja tundeid ja mälestusi. Kõik on väga tore, innovaatiline ja efektiivne seni, kuni programmist saab “tark mees taskus” inimelude jahtimisel.

FOTO: pöff.ee

Pisiasjad

T, 26. november kell 16:30 Coca-Cola Plaza, Saal 8, Tallinn

Suhtedraama, kus 20ndates paar üritab navigeerida nii oma suhtes, murrangulistes kahekümnendates kui ka kaasaegses Mumbai eluolustikus. Sari teeb eheda olustikulise seisekaemuse suhte ja armastuse olemusse, kulgedes läbi argisündmuste ja päevakajaliste vestluste, mis on paratamatult täidetud suurte eluliste küsimuste ja erimeelustega raha tähtsuse ja karjääriredelil siplemise üle.

FOTO: pöff.ee

Epideemia

K, 27. november kell 20:00 Apollo Kino Solaris, Saal 4, Tallinn

Pinev perekonnadraama ülemaailmse katastroofi taustal. Viirus on matnud enda alla kogu elu Moskvas. Väheste ellujäänute seas on sarja peategelane Sergei, kel tuleb oma uue armukese, eksnaise, enda lihase ning kasupojaga seista silmitsi nii kaosega nende perekonna elus kui ka ümbritsevas maailmas.

Tagasi üles
Back